Урок №66 Область застосування гіпсокартонних листів

Тема№13 Опорядження поверхонь гіпсокартонними листами

Урок №66 Область застосування гіпсокартонних листів

Сучасні методи опорядження приміщень стрімко приходять на зміну звичним методам з відповіднимзаміненням старих матеріалів на сучасні , більш практичні і доступні матеріали.
Гіпсокартон – є одним із них. Дійсно, використання гіпсокартону міняє всі сталі уявлення про внутрішнє опорядження приміщення, робить його більш швидко і менш трудомістким.
Спочатку гіпсокартон розглядався як матеріал для зведення міжкімнатних перегородок, але з часом він став використовуватись для монтажа стель, стін, улаштування перегородок, виготовлення декоративних криволінійних конструкцій.
Гіпсокартонні роботи є сьогоденним і завтрішнім днем опоряджувальних робіт. Використовуючи гіпсокартон можна виконувати наступні види ремонтно-опоряджувальних робіт:
1. Змінити розміри і форми любих приміщень шляхом встановлення гіпсокартонних перегородок.
2. Ідеально вирівняти старі криві стіни, а також урізоманітнити їх яким небудь дизайнерським рішенням, в вигляді ніш, поличок, арок тощо
3. Тільки завдяки гіпсокартонним роботам можна створити багаторівневу стелю з підвіскою, криволінійні перегородки з вбудованими скляними блоками, різні декоративні і багатофункціональні ніші

Залишити відповідь