Урок №59 Види механізмів, що застосовують для виконання штукатурних робіт

Тема №12 Механізоване приготування, нанесення, транспортування розчинової суміші

Урок №59 Види механізмів, що застосовують для виконання штукатурних робіт

У будівельній практиці частіше застосовують вапногасники марок СБ-29 або СМ-1247А.
Вапногасник СМ-1247А складається із завантажувального бункера, гасильного барабана, зливного жолоба, клинопасової передачі та електродвигуна.
Для просіювання сипких зернистих заповнювачів застосовують грохоти, а для проціджування штукатурних і інших розчинів — вібросита.
Інерційний грохот С-441 застосовують для пересіювання піску та декоративних заповнювачів у невеликих обсягах. Він складається з щілинного рухомого сита, завантажувального бункера, ексцентриковою вала, клинопасової передачі та електродвигуна. Всі деталі грохота змонтовані на металевому каркасі.
Під час роботи грохота електродвигун за допомогою клинопсової передачі і ексцентрикового вала передає ситу вібрувальні рухи. При цьому заповнювач, що потрапляє на сито через завантажувальний бункер, пересіюється. Зерна заповнювача, які більші за 7 мм, залишаються на ситі і видаляються окремо.
Для переціджування розчинів частіше застосовують вібросита марок СО-18 або СО-34.
Вібросито СО-34 складається з опорної плити, рухомої рами, з закріпленим над нею ситом, електродвигуна і ексцентрикового механізма. Рухома рама стоїть на опорній плиті на чотирьох гумових пробках. Вібросито застосовують для проціджування штукатурного розчину для накривки та фарбувальних сумішей. приготування розчинів на будівельних об’єктах з невеликим обсягом робіт. Конструкція розчинозмішувача дозволяє не тільки приготувати розчин, а й відвести його на потрібне місце будівельного майданчика.
Розчинозмішувач складається з двох частин: змішувача, змонтованого на колісному візку, та бункера-тачки. До комплекту розчинозмішувача входять два бункери-тачки, що дає змогу рівномірно постачати розчин бригаді.
Розчинозмішувач СО-46А за продуктивністю і розміром готового замісу майже такий самий, як розчинозмішувач СО-23Б. Він складається з візка, електродвигуна з пусковим пристроєм, редуктора та змішувального барабана, в середині якого розміщено вал з чотирма лопатями. Завантажувальний отвір барабана перекривається захисними гратами.
Розчинозмішувач С0-220А більшої продуктивності застосовується для приготування звичайних і декоративних розчинів та мастик. Він складається із змішувального барабана місткістю 150 л, в середині якого розміщується вал з лопатями, скіпового підіймача з завантажувальним ковшем, дозувального бачка, електродвигуна та передавального механізму. Всі деталі розчинозмішувача закріплені на рамі.

Залишити відповідь