Урок№ 55 Штукатурення відбитих місць

Тема№11 Ремонт штукатурки

Урок№ 55 Штукатурення відбитих місць

Ділянки кам’яної поверхні, очищеної від штукатурки, у разі потреби насікають, або очищають від розчину шви цегляної кладки. Після цього знімають пил і перед штукатуренням підготовлену поверхню змочують водою.
На ділянках дерев’яної поверхні, з яких збита штукатурка, слід уважно оглянути дранку, що залишилась на них. Всю гнилу або пошкоджену дранку відривають від поверхні і заміняють новою. Перед штукатуренням край штукатурного шару, що залишився на поверхні, змочують водою.
Штукатурять підготовлені ділянки такими ж розчинами, якими виконувалась попередня штукатурка. Вапняно- гіпсовими розчинами штукатурять дерев’яні поверхні, вапняними — кам’яні у сухих місцях, а цементними або цементно- вапняними — кам’яні, залежно від призначення приміщення і умов його експлуатації. На великі ділянки поверхні розчини накидають у три шари у такій де послідовності і тими ж інструментами, що й при звичайному штукатуренні. Якщо штукатурять невеликі ділянки поверхні, то розчин накидають або намазують у два шари і розрівнюють півтерком, який кінцями пересувають по краях старої штукатурки як по напрямних. Після початку тверднення свіжого штукатурного шару його затирають теркою, додаючи, якщо потрібно, розчин.
Пошкоджені ділянки віконних або дверних укосів штукатурять вапняно-гіпсовим розчином. Після очищення пошкодженого місця укосу, його змочують водою і заповнюють розчином. Нанесений розчин розрівнюють малим півтерком, який пересувають вздовж укосу. Якщо пошкоджена ділянка невелика, розчин розрівнюють і затирають теркою.

Залишити відповідь