Асортимент сучасних сухих будівельних сумішей, які використовуються для виконання штукатурних робіт

Цементовмісні штукатурні сухі суміші “Кнауф”. Штукатурка мінеральна рельєфна “Рустікпутц-Мінерал” – біла мінеральна, цементовмісна штукатурка з розміром зерна 2,8 мм. Використовується для декоративного покриття як в інтер’єрі, так і для стійкого до дії атмосферних агентів особливо якісного фасадного покриття. Перед оштукатурюванням усі поверхні повинні покриватися мінеральною ґрунтовкою “Путцгрунд-Мінерал”. Якщо під оштукатурювання призначені крейдові або основи з цементною штукатуркою, то їх потрібно укріпити глибокою ґрунтовкою Кнауф “Тіфенгрунд”. Водостійкі, кольорові покриття поверхонь, що підлягають оштукатурюванню, перед нанесенням на них глибокої ґрунтовки повинні бути очищені від фарби і пилу.
Для виготовлення штукатурного розчину 20 кг сухої штукатурки “Рустікпутц-Мінерал” слід перемішати роторною мішалкою у чистій ємності з 4 л чистої води до густої маси без грудок. Отриману суміш слід витримати (для її набухання протягом 10 хв.), після чого знов перемішати. Отриманий штукатурний розчин слід використати за 1,5 год. У випадку розшарування залишеної в ємності суміші її необхідно перед використанням знов енергійно перемішати. Витрати суміші 2,5 кг/м2. Термін зберігання сухої суміші – 6 міс.
Підприємства “Кнауф” також випускають мінеральну штукатурку 260 “Ролпутц-Мінерал” під валик. Це штукатурка особливої якості для на катування її на поверхні валиком. Вона придатна для оздоблювання інтер’єрів та фасадів. Завдяки паро- і повітропроникненню штукатурка “Роллпутц-Мінерал” сприяє формуванню здорового мікроклімату н приміщеннях. Штукатурку слід наносити на відповідно заґрунтовані поверхні.
Для виготовлення штукатурного розчину “Ролпутц-Мінерал” треба 20 кг сухої суміші розмішати у 4,8 л чистої води до густої (без грудок) маси за допомогою роторної мішалки. Отриманий розчин слід залишити на 10 хв. для набухання, а потім знов його перемішати. Розчин слід ви користати протягом 1,5 год. Витрата штукатурки складає не менше за 2кг/м2. Строк зберігання – 6 міс.